18 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Калорійність вина: червоного та білого сухого

Вино – стародавній алкогольний напій, який є результатом ферментації виноградної м’якоті, міцність якого складає 9-22%.

Сухе червоне вино – наслідок процесу цілковитого зброджування виноградної маси чорних сортів винограду («в народі» їх загальноприйнято називати – червоні сорти), в якому після процесу бродіння залишається не більш ніж 0,3% цукру.

Калорійність вина червоного сухого

Калорійність вина червоного сухого становить 68 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості вина червоного сухого

Вино червоне сухе – цей найдавніший напій має лікувальні властивості і позитивно впливає на наш організм завдяки досить високій концентрації амінокислот і інших хімічних оксидів, що сприяють підвищенню якості обмінних процесів. Чорно-сортний нектар також сприятливо впливає на здоров’я і загальне самопочуття, а також безперечно підтримує життєву функціональність організму (калоризатор). Даний напій багатий на такі корисні компоненти, як:

  • цинк – позитивно впливає на кислотний баланс і тканинну регенерацію;
  • хром – сприяє сприятливому впливу на синтезування жирних кислот;
  • магній – має стабілізуючий якість, що забезпечує поліпшення роботи серця,
  • рубідій – має властивість виведення радіоактивних елементів і токсичних часток з людського організму.

До складу сухих червоних вин входять вітаміни С, Р, В1, В2.

Завдяки перерахованим вище складовим, червоне сухе вино все частіше застосовується для профілактики вірусних захворювань, сприяє суттєвому підвищенню імунної системи.

Але, не варто забувати про те, що все добре в міру!

Біле сухе вино – один з найбільш популярних алкогольних напоїв, який ідеально поєднується з рибою, легкими сортами м’яса, сиром і солодощами. Сухим цей сорт вина називають завдяки тому, що під час його приготування з нього випаровується, практично, весь цукор, а міцність виявляється однією з найнижчих у всій винній класифікації.

Калорійність вина білого сухого

Калорійність вина білого сухого становить 66 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості вина білого сухого

Сухе біле вино має виражені корисні властивості, які, в більшості своїй обумовлені високим вмістом в ньому важливих мікроелементів і мінеральних солей, засвоєння яких в крові відбувається максимально швидко і легко. Наприклад, залізо, що міститься в їжі, буде набагато краще засвоюватися організмом, якщо присмачити трапезу келихом білого сухого.

Крім усього іншого, біле сухе вино в своєму складі містить велику кількість кальцію і магнію, причому саме в іонізованому вигляді, що дозволяє цим мікроелементам ще краще засвоюватися в стінках тонкого кишечника. Тут же можна знайти і величезний перелік кислотних ферментів, разом з вітамінами С, Р, В1 і В2, а також залізом, кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм та іншими мікроелементами.

А ще сухе біле вино вкрай корисно для людей в похилому віці. Позитивний вплив цього напою на судини головного мозку знизить ризики розвитку Альцгеймера, а виражені ноотропні властивості білого вина поліпшать когнітивні функції головного мозку, такі як пам’ять, мислення, сприйняття.

Пам’ятайте, що рекомендується випивати не більше 1 келиха вина в день.

Комментарии закрыты.