28 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Калорійність вівсяної каші

Традиції, що налічують не одне століття, за визначенням не можуть бути поганими. Сніданок, що складається з вівсянки – класика не тільки у Великобританії і Шотландії, але і в  Україні. Ті, хто віддають перевагу здоровому способу життя, вважають за краще вівсяну кашу на воді будь-яким іншим варіантам приготування.

Калорійність вівсяної каші на воді

Калорійність вівсяної каші на воді становить 88 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості вівсяної каші на воді

Вівсяна каша на воді містить в своєму хімічному складі глютен, вітаміни В1, В2, Е, Н і РР, а також необхідні організму людини мінеральні речовини, такі як: калій, кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор і натрій. Харчові волокна, які у великій кількості містяться в вівсянці, стабілізують роботу шлунково-кишкового тракту, працюють як своєрідний «йоржик», що знімає зі стінок шлунка непотрібні накопичення. Киселеподібна консистенція вівсяної каші на воді обволікаї кишечник і дуже корисна при будь-яких запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту і особливо при гастритах і виразці шлунка. Вівсянка, зварена на воді, сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину в крові і стабілізації роботи серцево-судинної системи.

Вівсяна каша на воді є постачальником натурального легкозасвоюваного білка, завдяки наявності крохмалю має високу живильну цінність, заряджає енергією на довгий час.

Вівсяна каша на молоці не здає своїх позицій універсального сніданку – швидкого в приготуванні, корисного і дуже смачного. Дивно, але факт – молочну вівсяну кашу із задоволенням їдять і діти, і дорослі. Вживання вівсяної каші на молоці кілька разів на тиждень не суперечить принципам здорового харчування, яким іноді надмірно стурбовані багато в наш час. Вівсянка, зварена на молоці, не стає «розмазнею», зберігає форму зерен і красиво виглядає в тарілці.

Калорійність вівсяної каші на молоці

Калорійність вівсяної каші на молоці становить 102 ккал на 100 грам продукту.

Склад і корисні властивості молочної вівсяної каші

У своєму складі вівсяна каша на молоці містить практично всі вітаміни групи В, особливо багато в ній вітамінів В1, В2, також присутні вітаміни Е, Н і РР. Мінеральні речовини, необхідні організму людини, присутні в продукті в достатній кількості, є калій, кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор і натрій. У вівсяної каші на молоці один з найнижчих глікемічних індексів, що дуже важливо для харчування осіб, які страждають на діабет. Молочна вівсяна каша містить клітковину, але не грубу, яка сприяє м’якому очищенню шлунка, нормалізує перистальтику кишечника і не викликаючи неприємних відчуттів (тяжкості або здуття). Вівсяна каша на молоці містить складні вуглеводи, які надовго забезпечують постійний приплив енергії і бадьорості. Продукт сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Комментарии закрыты.