4 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Кардіологи: власники худих ніг повинні бути пильні

Тюбингенский університет представив результати дослідження, які свідчать: надмірно худі ноги – надійний маркер, що говорить про поганий стан здоров’я. Як зазначає «Рамблер», люди з такою особливістю статури схильні до серцево-судинних захворювань.

Експерти поспостерігали за 981 добровольцем. Всіх учасників дослідження перевірили на відповідність стандартним параметрам метаболічного синдрому. Цей синдром об’єднує ряд характерних відхилень – наявність вісцерального жиру (в області талії), зниження чутливості до інсуліну, порушення в обміні речовин і підвищений тиск.

Виявилося, 18 добровольців мали симптоми метаболічного синдрому, хоча їх вага знаходилася в межах норми. Єдиною спільною рисою були сильно худі ноги. Можливо, зайва худоба ніг обумовлена ​​генетичними факторами, що приводять до нерівномірного розподілу жиру. Також вчені говорять про ліподистрофії – патології жирової тканини (жирові відкладення просто не формуються) і ще одну причину непропорційною худорлявості. Дана патологія може підвищувати ризик серцево-судинних захворювань.

Комментарии закрыты.