1 Август 2018 - Новини    Комментарии отключены

Комарі вибирають своїх жертв за запахом

Співробітники інституту біології Комі наукового центру Уральського відділення РАН повідомили про збільшення чисельності комарів у цьому році.
Цьому сприяє тепле і вологе літо. При Сиктивкарському інституті біології федерального наукового центру є спеціальні водойми для вивчення личинок комарів. В цьому році з інститутського водойми вилетіло близько 10 тисяч комарів, повідомляє газета «Трибуна».

Фахівці повідомляють, що за 60 секунд людини можуть атакувати до 20 комах. У міському середовищі людина здатна самостійно регулювати чисельність комарів. Для цього потрібно скошувати траву, щоб не було стоячих калюж, осушувати підвали.

«Адже від безгосподарності розлучаються підвальні комарі», – підкреслила науковий співробітник Інституту біології Олена Панюкова.

У комарів є свої «гастрономічні» уподобання. Комах приваблюють люди з великим вмістом статевих гормонів. Також кровососів притягує аромат парфумів і одеколонів, а солоний запах поту відлякує.

Вагітні жінки, у яких змінюється гормональний фон, також залучають комарів.

Для захисту від комах можна використовувати такі натуральні засоби, як масло базиліка, гвоздики, евкаліпта і анісу. Ними потрібно змастити відкриті ділянки тіла і капнути масло в вогонь.

Букети ромашки захистять від комах житлові приміщення.

Комментарии закрыты.