1 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Комп’ютерні ігри допоможуть тримати вагу під контролем

Екстерскій університет з’ясував, що захоплення комп’ютерними іграми допомагає знизити вагу, передає «Командир». Висновки були зроблені за підсумками дослідження 44 дорослих добровольців. Вчені організували експеримент, в рамках якого вони спробували розвинути у добровольців бажання відмовитися від шкідливої ​​їжі.

Добровольцям треба було грати в комп’ютерні ігри тоді, коли вони хотіли їсти нездорову їжу. І це допомогло – в результаті багато учасників перестали вживати калорійну їжу і скинули вагу.

А ось дослідники з Університету Гетеборга попереджають: молоді дівчата, які щодня протягом години грають у відеоігри, ризикують набрати вагу. А ті представниці прекрасної статі, які проводять за іграми по дві години на день, за п’ять років можуть набрати 3,7 кілограма.

Фахівці проаналізували дані більше 2500 молодих шведів. Вчені хотіли з’ясувати, як кількість часу, проведеного за комп’ютером, впливає на Індекс Маси Тіла (ІМТ). Добровольці відповідали на питання в 2007, 2008 і 2012 році. Дослідники врахували чинники, які могли вплинути на результати, наприклад, вік, рід занять та рівень фізичної активності учасників.

Вчені встановили: дівчата з самого початку нормальною масою тіла, що грали в комп’ютерні ігри, як мінімум, по годині в день, протягом дослідження стикалися з проблемою надмірної ваги частіше, ніж ті, хто не грав у відеоігри. В учасників чоловічої статі подібного зв’язку дослідники не виявили.

Комментарии закрыты.