1 Август 2018 - Новини    Комментарии отключены

Косметологи розповіли про вплив помади на колір губ

Жінки користуються косметикою протягом тисячоліть, але нерідко експерименти з красою мають негативні наслідки для здоров’я.
Перші фарби для повік з сажі і сурми, знайдені в Єгипті, датуються третім тисячоліттям до нашої ери. Сьогодні асортимент косметичних засобів дуже великий, а виробники сучасної косметики запевняють, що вона повністю безпечна, що підтверджують різноманітні клінічні випробування.

Однак і в XXI столітті є ті, хто переконаний, що використання губної помади може привести до вицвітання губ, тобто втрати їх природного пігменту.

Лікар-дерматолог та косметолог Лідія Кочеткова заявила, що використання помади не впливає на пігментацію губ. З роками колір губ змінюється через погіршення кровопостачання цієї ділянки. Змінити колір штучним чином можна лише при нанесенні татуажу.

За словами лікаря-дерматолога і трихолога Тетяни Єгорової, до сих пір не проводилися клінічні випробування, які показують, чи впливає використання помади на втрату пігменту губ.

«Однак, як показує моя особиста практика роботи з клієнтками у віці від 35 років, у жінок, які не користуються помадою, губи починають вицвітати не так швидко», – сказала Єгорова.

Вона зазначила, що це може залежати від якості губних помад.

Комментарии закрыты.