20 Июнь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Куркума, яблука і червоний виноград захистять чоловіків від раку простати

Співробітники Університету Техасу провели дослідження на мишах і ракових клітинах. Фахівці виявили: у гризунів, які їли куркуму, червоний виноград і яблука, клітини пухлини передміхурової залози «голодували» і гинули. За словами дослідників, комбінація цих продуктів заважає раковим клітинам отримувати з’єднання, необхідні для росту.

Вчені вважають: регулярне вживання страв з куркумою, червоним виноградом і яблуками може знизити ймовірність розвитку раку простати у людей. В ході дослідження фахівці вивчили 142 з’єднання. Дослідники шукали з’єднання, здатні знищувати ракові клітини, розповідає The Daily Mail.

Деякі сполуки тестували на клітинах людей і мишей з раком простати. Три з’єднання справлялися з раковими клітинами найуспішніше. Це були куркумін з куркуми, урсолова кислота з яблучної шкірки і ресвератрол з червоного винограду. Потім вчені провели експерименти з гризунами, що страждали від раку простати. Коли миші отримували поєднання урсоловой кислоти з будь-яким з двох інших з’єднань, пухлини у них зменшувалися.

Дослідники говорять, що вищезгадані сполуки перешкоджають поглинанню раковими клітинами глутаміну. Ця амінокислота потрібна клітинам пухлини, щоб рости. Побічних ефектів не спостерігалося. Однак концентрації сполук були набагато вище, ніж можна отримати зі звичайного раціону.

Комментарии закрыты.