15 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Легкий екзоскелет для пенсіонерів змінить обличчя медицини

Співробітники Федеральної політехнічної школи Лозанни презентували унікальну розробку для літніх людей. Це розумний екзоскелет, який допомагає при ходьбі і скорочує ризик падінь, пише «Правда.Ru». Пристрій називається APO (Active Pelvis Orthosis).

Він виділяється малою вагою. Всі екзоскелети минулого покоління важили досить багато. Система – активний тазовий ортез, коригувальний положення тіла людини, але не знижує навантаження на ноги. Тобто вона не підійде людям, які відчувають серйозні проблеми при ходьбі. Правда, в перспективі це може змінитися, за словами розробників.

До речі, два роки тому Національний медико-хірургічний центр імені М.І.Пирогова запустив клінічні випробування першого російського медичного екзоскелета. Автори розробки – компанія «ЕкзоАтлет». Винахід призначений для реабілітації людей з порушенням опорно-рухових функцій нижніх кінцівок. Першими добровольцями стали пацієнти з нижньою параплегією після травми спинного мозку, що знаходяться в ранньому відновлювальному періоді. У перспективі випробування пройдуть ще і на пацієнтах з іншими захворюваннями.

Комментарии закрыты.