23 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Лікарі не рекомендують давати фруктовий сік дітям молодше одного року

Фруктовий сік не приносить таким маленьким дітям користь. Більш того, через нього діти можуть набрати зайву вагу. За словами дослідників, сік містить занадто багато цукру і калорій. Навіть після року його кількість в раціоні дітей слід обмежувати. Так, дітям у віці від 1 року до 3 років не варто давати більше 4 унцій соку в день, передає The Hindustan Times.

У віці від 4 до 6 років дітям можна випивати від 4 до 6 унцій соку в день, а в віці від 7 до 18 років – не більше однієї склянки соку в день. Сік небезпечний не тільки для фігури, але і для зубів. Внаслідок регулярного впливу вуглеводів з соку на зуби у дітей може розвинутися карієс. Також краще не давати маленьким дітям сік перед сном.

Діти повинні знати, що свіжі фрукти краще соку. В цілому діти цілком можуть обійтися без соку. Немовлятам досить молока матері або молочних сумішей, а дітям старшого віку – молока з низьким вмістом жиру і води. Вчені попереджають: непастеризований сік небезпечний для дітей будь-якого віку. Крім того, сік не допомагає вилікувати діарею і зневоднення.

Комментарии закрыты.