19 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Лікарі заборонили довго сидіти на низковуглеводній дієті

Прийнято вважати, значне скорочення вуглеводів в раціоні сприяє зниженню ваги. Це дійсно так, проте мало хто знає, що сидіти на такій дієті не можна більш шести місяців. Інакше метаболізм почне сповільнюватися, пише The Daily Mail з посиланням на дослідження Клініки Майо.

Експерти встановили: люди скидали до 4 кілограмів більше, якщо протягом півроку сиділи на низьковуглеводній дієті в порівнянні з дієтою, зазначеною низьким рівнем жирів. Однак саме після кордону в 6 місяців результати в плані ваги почали вирівнюватися. З цього був зроблений висновок, що низьковуглеводні дієти підходять в якості короткострокових.

Дієтологи закликають відмовитися від оброблених продуктів, особливо від обробленого м’яса, такого як бекон, сосиски, шинка. До речі, нерідко урізання споживання вуглеводів супроводжується більш активним споживанням м’ясних продуктів. Але, згідно з рядом досліджень, велика кількість тваринного білка в раціоні пов’язана з підвищеною смертністю, ризиком раку, високим тиском, аномальними рівнями цукру і холестерину.

Комментарии закрыты.