23 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Лікарів приймального відділення будуть замінювати роботами

Одна з великих клінік в Лондоні замінить частину лікарів роботами для того, щоб скоротити час очікування прийому пацієнтів. Експерти вважають, що дана технологія дозволить приділяти максимальний пріоритет хворим, яким гостро необхідна увага медиків.

Госпіталь при Університетському коледжі Лондона оприлюднив плани по заміні лікарів приймального відділення роботами. Технології штучного інтелекту повинні скоротити час очікування пацієнтами лікарів і приділяти максимальний пріоритет тим хворим, чий стан здоров’я є критичним і вимагає невідкладного уваги. Творці нового сервісу вважають, що після його впровадження надання медичних послуг в лікарні стане більш безпечним, швидким і ефективним. Зокрема, штучний інтелект майже миттєво визначить пацієнта, що страждає від задишки і потребує рентгенівському дослідженні.

Перший подібний проект зосередиться на поліпшенні роботи приймального відділення, адже навіть тут, в центрі британської столиці, в одній з кращих клінік лікарі цього відділення не можуть вкластися в той час очікування, яке відводиться для пацієнтів нині неіснуючими державними стандартами. Вони мають на увазі, що прибувають в приймальне відділення пацієнти повинні обов’язково зустрітися з лікарем протягом 4 годин. Природно, що мова йде про людей, які приходять на прийом самостійно, а не доставляються каретами швидкої допомоги. Однак навіть в Університетському коледжі Лондона в цей часовий інтервал укладаються не більше 85% пацієнтів. Це найгірший показник за останні 10 років в історії даної клініки.

Хоча впровадження штучного інтелекту звільнить лікарів від виконання деяких дій, мета даної технології – підвищити ефективність їх роботи, а зовсім замінити медиків. Тому лікарям не варто боятися, що штучний інтелект позбавить їх професії, як підкреслюють його творця.

Комментарии закрыты.