5 Апрель 2018 - Новини    Комментарии отключены

Лікування молочниці в домашніх умовах

Безперервне печіння, наполегливий свербіж, почервоніння шкіри в області інтимної зони – присутність даних симптомів у жінок говорить про прояв кандидозу, в простолюдді іменованого молочницею. Найвірнішим симптомом є поява виділень або згустків білого кольору без запаху. Всі ці разом узяті симптоми доставляють суттєвий дискомфорт і заважають звичному ритму життя.

Молочниця має особливість наздоганяти раптово. Що робити, коли дійти до лікаря можливості немає, а аптечних засобів під рукою не виявилося? Терпіти дискомфорт і піддаватися паніці не варто: в кожній квартирі є кошти, які успішно застосовувалися ще з часів СРСР, коли про новомодних свічках і таблетках ще не знали.

Лікарі розповіли, що першим і вірним помічником в боротьбі з дискомфортом є сода. Звичайна харчова сода, яку знають усі завдяки жовто-червоній пачці, так рідко дістається з кухонної шафи. Столову ложку слід розвести у двох склянках теплої води. Підмивання таким розчином незабаром позбавить від надокучливого свербіння і дискомфорту. Кількість застосувань не обмежена.

У боротьбі з молочницею відмінно допоможе просте господарське мило. Звичайний, всім знайомий брусок коричневого кольору. Запах не дуже приємний, зате грибки вбиває наповал. Секрет полягає в містячомуся в милі лугу. Але саме через неї мило слід використовувати не більше двох разів на добу, щоб уникнути порушення мікрофлори.

Якщо два перерахованих вище способу застосовувати одночасно, молочниця пройде вже протягом першого дня лікування. Лікарі радять уникати популярного спринцювання: в домашніх умовах можна тільки нашкодити.

Комментарии закрыты.