5 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Масло сандалового дерева виявилося згубним для раку

З’ясувалося, що масло сандалового дерева володіє деяким терапевтичним ефектом відносно пухлинних клітин сечового міхура.

Вчені Рурського університету в Бохумі спробували впливати на ракові клітини сечового міхура маслом сандалового дерева, про це повідомив Medical News Today. Справа в тому, що попередні дослідження дозволили припустити наявність особливої ​​чутливості до аромату сандалового масла у зустрічається в ракових пухлинах рецептора OR10H1.

За словами науковців фахівців, рецептор OR10H1 є нюховим. Але дослідники з Бохума виявили цей нюховий рецептор в сечовому міхурі людини. Вони спробували зрозуміти, чи може аналіз сечі пацієнта показати підвищена кількість рецептора, – і тим самим використовувати його як онкомаркер. Виявилося, що може – в здорових тканинах OR10H1 не присутній.

Але, крім цього, вчені з’ясували й те, що OR10H1 можна використовувати не тільки в якості біомаркери для діагностики раку сечового міхура, а й у справі терапії онкології. Виявилося, що ефірне речовина сандалового дерева може змінювати поведінку чутливого до нього рецептора.

Досліди з використанням компонентів натурального масла сандалового дерева (сандранола і сантанола) дозволили вченим побачити, що під дією цих субстанцій ракові клітини сечового міхура міняли свою форму, сповільнювали рухливість і рідше ділилися. З’ясувалося, що ароматичні речовини сандалу, впливаючи на рецептор, активізували імунний захист організму.

«Активація рецептора речовинами масла сандалового дерева приводила до вивільнення так званих интерлейкинов, а також аденозинтрифосфату, що забезпечувало« включення »природних клітин-кілерів імунної системи в тканинах», – повідомили автори роботи.

Комментарии закрыты.