23 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Мед і фруктовий сік можуть бути небезпечні для здоров’я

Фахівці не радять зловживати кукурудзяним сиропом, медом і фруктовим соком. Є інформація, що фруктоза, яка міститься в них, підвищує ризик набору ваги, судинних захворювань і пошкодження печінки сильніше, ніж глюкоза. Дослідники вивчали вплив двох типів цукру на метаболізм і судини, пише Deccan Chronicle.

Вчені провели дослідження на самках щурів. Тварини отримували з їжею розчин глюкози (продукту розщеплення вуглеводів) або фруктози, яка міститься у фруктах і фруктових соках. Розчини щурам давали протягом 8 тижнів, що еквівалентно 6 років життя людини. Контрольна група щурів пила звичайну питну воду. Дослідження показало, що обидві групи, яким давали розчини, споживали більше калорій в порівнянні з контрольною групою.

Загальний рівень споживання калорій був вище в групі тварин, які отримували розчин глюкози. Незважаючи на це, маса тіла істотно збільшилася тільки у щурів, яким давали розчин фруктози. Крім того, у цих гризунів помітно підвищився рівень тригліцеридів, збільшилася вага печінки, а також спалювалося менше жиру в печінці. Ще щури, що отримували фруктозу, були схильні до проблем з кров’яним тиском.

Комментарии закрыты.