20 Июнь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Медики радять підліткам їсти більше продуктів з омега-3

Щоб надовго зміцнити здоров’я мозку, потрібно в підлітковому віці вживати більше продуктів, багатих жирними кислотами омега-3, наприклад, жирну рибу, соєві боби і шпинат. Недолік цього з’єднання в раціоні збільшує ризик втрати пам’яті в зрілому віці. Це показало нове дослідження, проведене вченими з Франції, пише The Daily Mail.

Фахівці провели дослідження на мишах. Гризуни до початку підліткового віку дотримувалися збалансованої дієти. Потім мишей перевели на дієту з низьким рівнем жирних кислот омега-3. Через це у гризунів знизилися рівні поживних речовин в префронтальної корі і прилеглому ядрі. Перша область мозку пов’язана з рядом важливих функцій, включаючи пам’ять і регуляцію емоцій, а друга – з нагородою.

Так, дієта з низьким вмістом жирних кислот омега-3 негативно впливала на процес розвитку мозку гризунів. Вона послаблювала зв’язки між нейронами в вищезазначених областях. За словами вчених, в підлітковому віці люди часто починають самостійно вирішувати, що їм є. Тому в раціоні багатьох підлітків може не вистачати омега-3.

Комментарии закрыты.