20 Март 2018 - Новини    Комментарии отключены

Медики розповіли, що відбувається під час сну з людиною

Дослідники з університету Кембриджу розповіли про те, що їм вдалося краще зрозуміти, що відбувається в мозку людини під час сну. Цей процес недостатньо вивчений зараз і будь-які відкриття грають важливу роль у вивченні роботи мозку.

Як вдалося з’ясувати, вчені проаналізували роботу різних ділянок мозку в той момент, коли людина засинає і коли проходить через різні фази сну. Під час своїх експериментів вчені стимулювали нейрони мишей. Вони стежили за тим, що відбувається в їхньому мозку, щоб краще зрозуміти, як працює мозок людини і які процеси відбуваються під час сну. Вчені припускають, що сон приблизно однаково діє на мозок людини і інших тварин, тому вважається, що дослідження достовірно.

В результаті дослідження наукові співробітники прийшли до того, що під час сну зв’язку між нейронами, які містять актуальну інформацію, стають міцнішими. Це допомагає запам’ятати важливі дані, отримані під час дня. Крім того, також важливим фактом виявилося те, що ті дані, які опосередковані не настільки важливими даними, – послаблюються і зникають. Це допомагає мозку не зберігати непотрібну інформацію і не перевантажуватися.

На даний момент вчені аналізують отримані дані, вони припускають, що в залежності від переживань людини і їх значимості розмір відповідних нейронних зв’язків змінюється.
Дослідники відзначають, що подібний механізм запобігає перезбудження нервової системи.

Комментарии закрыты.