9 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Міфи про пологи: найчастіші помилки

Не секрет, що дуже часто мамами в нашій країні стають студентки. З переляканими очима і опуклими животами бігають вони в жіночі консультації. І вже з самого початку свого дорослого життя юна жінка звалює на себе всі тяготи сімейного життя. А чоловік (слава Богу, якщо ще так) глушить «біленьку» з друзями, чи то прощаючись з безтурботним життям, чи то піднімаючи тости за спадкоємця. Ми спробували розібратися в основних «страшилках» про пологи і розповідаємо про шляхи їх подолання.

Пологи – це боляче

Яке враження складається у жінки при понятті «пологи»? Біль, кров, сльози, страх, невідомість. На спеціальних курсах дають повноцінну, достовірну та, найголовніше, позитивну інформацію про те, що таке вагітність і пологи. Механізми дітонародження відпрацьовані століттями, і потрібно тільки грамотно цими механізмами скористатися, знайти в собі і в потрібний момент розбудити. У кожної жінки на генетичному рівні залишається інформація про те, як народжували її, як народжувала її бабуся, тому дуже важливий індивідуальний підхід. На заняттях даються як медичні, так і психологічні знання. Погодьтеся, подружжю дуже важливо бути партнерами у всьому.

Пологи – це некрасиво

Коли пари записуються на курси, деякі жінки побоюються, що під час пологів вони будуть виглядати несимпатичні і надалі втратять сексуальну привабливість для свого чоловіка. Але чоловікам зовсім не обов’язково спостерігати за тим, як з’являється на світ їхня дитина. У цьому процесі чоловік не грає ролі акушера. Цим займаються доктора-професіонали. Для цього мало восьми занять по дві години, цьому потрібно вчитися не місяць, а як мінімум сім років.

Чоловік допомагає жінці емоційно, надаючи психологічну підтримку. Якщо чоловік виявився сміливим, розумним, він заходить в родову. Допомагає породіллі в період сутичок шляхом масажування точок знеболювання, вживати особливих позиції, активізуючи тим самим природні механізми дітонародження, то й ставлення лікарів до жінки змінюється.

Пологи впливають на потенцію

Звичайно, впливають, якщо непідготовлений чоловік в останній момент вирішується своїми очима постежити за процесом. Проблеми з потенцією можуть виникнути запросто. Але якщо він пройшов курс занять, на яких показують відеоролики пологів не один і не два рази, він поступово починає звикати і сприймає все спокійно. І розлучення у нас трапляються вкрай рідко. Буквально поодинокі випадки. Тому що досвід спільних переживань під час пологів зближує подружжя як ніщо інше.

Комментарии закрыты.