23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Набрана за свята вага ставить здоров’я під загрозу

Вчені знайшли підтвердження того, що набрані за свята зайві кілограми можуть нашкодити здоров’ю. Фахівці стверджують, що краще в цей час не повніти навіть незначно.

Хоча багато людей за святкові дні дійсно схильні набирати «святкові» кілограми, дослідження вчених зі Стенфордського університету, показало: це має негативні наслідки для організму. У їхньому експерименті взяли участь 23 людини, які за 30 днів набрали в середньому 2,7 кілограма.

Спочатку вага учасників був нормальним або надлишковою за мірками ІМТ, індексу маси тіла. Проблем з чутливістю до інсуліну випробовувані не мали. Дослідження виявило, що їх організм разом з надбавкою у вазі змінився.

За словами авторів проекту, у добровольців з набором кілограмів підвищився рівень запалення, збільшилася кількість шкідливих бактерій, а також зріс ризик ураження міокарда.

«Набір ваги відбивається на серце, імунній системі і сприяє зростанню числа шкідливих бактерій в кишечнику. На щастя, більшість цих змін оборотні при втраті набраної ваги», – констатували фахівці.

Комментарии закрыты.