25 Октябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Найбільш шкідливі продукти. Перше, що потрібно виключити з меню

Ми дізналися, які звичні продукти насправді шкодять здоров’ю і їх слід уникати.
Багато людей вважають, що правильне харчування це дуже дорого, але фахівці запевняють – потрібно хоча б виключити з раціону шкідливі продукти, щоб допомогти своєму організму.

Зі свого меню варто виключити всі продукти, які містять яскраві барвники. Будь то газована вода, солодощі або будь-яка інша їжа. Чим більше в ній хімії, тим менше користі. Крім того, солодощі самі по собі не приносять ніякої користі – в них суцільні вуглеводи, а поживна цінність прагне до нуля. Теж саме стосується газованої води – в одній склянці може бути до 30 грамів цукру, а це дуже багато.

Виключити з раціону варто маргарин. Він містить багато трансжирів, які не тільки загрожують ожирінням, але також призводять до атеросклерозу, серцево-судинних захворювань, діабету, хвороб печінки, раку та інших недуг.

Краще уникати різних ковбас, сосисок, копчених м’ясних і рибних продуктів. При їх виробництві застосовується безліч консервантів і барвників, утворюються канцерогени і багато інших шкідливі речовини. Крім того, вони дуже солоні і калорійні. Тому їх вживання варто звести до мінімуму.

Комментарии закрыты.