30 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Названі продукти для схуднення, які підвищують апетит

Вчені з’ясували, які продукти не допомагають скинути зайві кілограми, хоч, і призначені для схуднення.
На першому місці стоять зелень і салати. Ці продукти, безперечно, низькокалорійні. Однак, щоб дійсно схуднути, вживаючи салати, потрібно доповнювати свій раціон гарніром з риби, м’яса і крупи. Якщо харчуватися виключно зеленню, голод дуже швидко повернеться, і доведеться знову бігти до холодильника, щоб знайти щось поживне.

Друге місце зайняв цільнозерновий хліб. Незважаючи на те, що цей продукт нібито сприяє схудненню, це є міфом. Він вважається вуглеводної їжею -, як звичайний хліб, піднімає рівень цукру в крові. Тому схуднути, вживаючи цільнозерновий хліб, можна так само, як і харчуючись звичайним батоном.

На третьому місці стоять кукурудзяні пластівці. На прилавках магазинів можна побачити різні варіації пластівців, які є низькокалорійними і нешкідливими для фігури. Кукурудзяні пластівці є продуктом з борошна злакових з цукром. Він повністю насичений вуглеводами і, після сніданку пластівцями, через годину-півтора можна відчути голод. Краще вживати кашу з вівса довгого варіння.

Четверте місце займають ягоди і фрукти на сніданок. Вони підвищують кислотність шлункового соку, швидко перетравлюються і можуть викликати нездужання. Краще замінити їх на смузі, але не можна їх вживати регулярно. Також можна додавати ягоди в звичайну вівсянку.

На останньому місці стоять фруктові йогурти. Згідно з рекламою кисломолочних продуктів, вони дарують легкість, а шлунок працює, мов годинник. Однак вони не принесуть ситість, так як складаються в основному з вуглеводів. А це – примножує апетит.

Бажаєте зробити улюбленій людині приємно? Доставка квітів http://www.sunrose.com.ua приємно здивує Вас і Вашу пасію.

Комментарии закрыты.