13 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Несподіване відкриття: харчові розлади і злочини пов’язані

Вчені проаналізували дані майже 960000 жінок. Фахівці виявили, що учасниць з розладами харчової поведінки частіше судили за крадіжки та інші злочини. Так, в крадіжках звинувачували 12% жінок з анорексією, 18% учасниць з булімією і всього 5% жінок без харчових розладів, розповідає The Hindustan Times.

За інші злочини судили 7% жінок з анорексією, 13% учасниць з булімією і 6% представниць прекрасної статі без розладів харчової поведінки. Дослідники врахували чинники, які могли вплинути на результати. Учені поки не знають, який механізм лежить в основі виявленого зв’язку.

До речі, нещодавно співробітники Оксфордського університету проаналізували дані декількох досліджень. Вчені встановили: депресія штовхала підлітків на злочини. Так, судимість мали близько 7% добровольців з Фінляндії, які страждали від депресії в підлітковому віці, і 3,6% представників загальної популяції. Дослідження, проведені у Великобританії та Нідерландах, також показали, що існував тісний зв’язок між вираженими симптомами депресії і насильством в майбутньому.

Комментарии закрыты.