19 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Нікотин в будь-якій формі повинен бути заборонений вагітним

Використання електронних сигарет або нікотинових пластирів під час вагітності збільшує наступний ризик синдрому раптової дитячої смерті. Дослідження показало чергову небезпеку нікотину для організму вагітних та їх дітей.

Всі ми знаємо про те, як небезпечно куріння під час вагітності, але багато жінок вважають, що різні альтернативи традиційних сигарет набагато менш небезпечні для їхнього здоров’я і організму майбутньої дитини. Однак дослідження показало, що якщо в період вагітності жінка користується електронними сигаретами або нікотиновими пластирами, то ризик розвитку синдрому раптової дитячої смерті у дитини в майбутньому виростає. Ми нагадуємо, що даний синдром пов’язаний з несподіваною і незрозумілою смертю щодо здорової дитини, яка відбувається у віці до 12 місяців. Зазвичай синдром раптової дитячої смерті розвивається уві сні і буває пов’язаний з порушеннями дихання.

Сьогодні існує сувора заборона куріння для вагітних, оскільки тютюновий дим руйнує здоров’я дитини. Багатьом курцям, які вирішили завагітніти, медики радять використовувати нікотинову терапію, до якої відносять пластирі або таблетки з нікотином. І ось тепер дослідження показало, що нікотин в будь-якій формі небезпечний для майбутнього малюка, так як він збільшує ймовірність синдрому раптової дитячої та смерті. Такими є результати експериментів за участю лабораторних щурів.

Відзначимо, що куріння під час вагітності все ще досить поширене в багатьох країнах, незважаючи на пропаганду, яка ведеться протягом десятків років. Спостереження показують, що понад 10% вагітних продовжують курити. Нікотин набагато збільшує ймовірність викидня, передчасних пологів, дефіциту маси тіла дитини при народженні і мертвонародження.

Комментарии закрыты.