13 Август 2017 - Новини    Комментарии отключены

Низький рівень цукру при народженні призводить до негативних наслідків для мозку

Вчені з Університету Окленда встановили, що новонароджені з низьким рівнем глюкози в крові в майбутньому мінімум в 2-3 рази частіше мали проблеми з плануванням, пам’яттю, увагою, рішенням завдань і зорово-моторною координацією. Інтелект дітей через знижений рівень цукру в крові не страждав, повідомляє UPI.com.

Дослідники проаналізували дані 477 дітей, що народилися в період з грудня 2006 року по листопад 2010 року. Приблизно у 50% дітей при народженні рівень цукру в крові був знижений, і вони отримували відповідне лікування. За рівнем цукру в крові багатьох з цих дітей продовжували стежити. У деяких дітей низький рівень цукру виявили ні до народження, а пізніше.

Дослідження показало, що у дітей з низьким рівнем цукру в крові при народженні у віці 4,5 року були проблеми з виконавчими функціями і зорово-моторної координацією. Однак вчені не впевнені в існуванні причинно-наслідкового зв’язку. Низьким рівнем цукру дослідники вважали мінімум один епізод, при якому рівень глюкози в крові опускався нижче 47 міліграмів на децилітр крові.

Комментарии закрыты.