11 Декабрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Низькокалорійна дієта допоможе перемогти діабет другого типу

Фахівці з Університету Ньюкасла (Великобританія) стверджують, що лікувальне голодування допоможе людям з цукровим діабетом другого типу. Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі The Lancet.

Автори дослідження провели експеримент за участю 298 чоловік у віці від 25 до 65 років, у яких за останні шість років був діагностований діабет другого типу. Добровольців розділили на дві групи – експериментальну і контрольну.

Входячі до першої групи люди погодилися дотримуватися суворої дієти: протягом трьох місяців вони споживали не більше 853 калорій в день. Ці обмеження дозволили їм схуднути в середньому на 10 кілограмів.

При цьому у 90% з тих, хто втратив у вазі 15 та більше кілограмів, діабет перейшов в стадію ремісії. Симптоми ослабли і у більшій частині тих, хто знизив вагу на 10-15 кілограмів. У тих добровольців, які схудли не так сильно, ремісія спостерігалася в 34% випадків.

У той же час, у представників контрольної групи, які лікувалися стандартними методами, ремісія почалася тільки в 4% випадків.

Комментарии закрыты.