10 Апрель 2018 - Новини    Комментарии отключены

Оголошено ім’я самої літньої людини на планеті

Рекорд довголіття тепер офіційно належить жителю японського острова Хоккайдо, якого звуть Масадзо Нонака. Приблизно через три місяці йому виповниться 113 років – на даний момент чоловікові 112 років і 259 днів.

Масадзо Нонака був визнаний найстарішим чоловіком у світі за версією Книги рекордів Гіннесса. Перш ніж оголосити жителя Японії найстаршим довгожителем на світлі і вручити йому почесний сертифікат, були проведені спеціальні дослідження і розглянуті докази цього факту. Експертний висновок в результаті було винесене головним консультантом Guinness World Records по геронтології Робертом Янгом.

«Ми дуже раді оголосити, що у нас є новий рекордсмен – найстаріша людина сьогодення. Досягнення пана Нонака знаменно, він може навчити нас важливого уроку про цінності життя і про те, як розширити межі людського довголіття», – сказав у зв’язку з цим головний редактор Книги Крейг Глендей.

Попереднім рекордсменом видання був 113-річний іспанець Франсіско Нуньєс Олівейра, який помер минулої зими, в лютому.

Нагадаємо, що Японія регулярно стає першою в рейтингу країн з найвищою тривалістю життя населення. Науково схильне, що в своєму способі життя японці багато часу проводять в вертикальному стані (багато ходять пішки або стоять), а також відрізняються виключно здоровими традиціями в харчуванні і охайністю.

Комментарии закрыты.