12 Декабрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Підтверджується більша безпека електронних сигарет для здоров’я

Наукове дослідження показало, що в таких сигаретах виділяється менше канцерогенних речовин.

Палить людина звичайні або електронні сигарети – вона в однаковій мірі залежить від шкідливої ​​звички. Проте шкода для здоров’я від електронних сигарет, за словами виробників, менше. Це пов’язано з тим, що принцип дії полягає в підігріві вмісту сигарети, а не в його спалюванні. Наукове дослідження підтвердило правдивість слів виробників про зменшене виділення токсичних речовин.

У Німеччині дослідження про небезпеку електронних сигарет проводить Федеральний інститут вивчення ризиків (BfR). Перші результати цього дослідження представлені на 15-ій Німецькій конференції з контролю над тютюном на базі Німецького онкологічного центру (DKFZ) в Гайдельберзі.

Висновки вчених підтвердили більшу безпеку електронних сигарет по перших двох класів речовин, що впливають на ризик розвитку раку. Виділення карбонільних сполук, таких як формальдегід і ацетальдегід, менше на 80-90% в порівнянні зі стандартними сигаретами. Викиди летючих речовин, включаючи бензол і бутадієн, зменшуються на 90-99%. Таким чином, наука підтверджує більшу безпеку електронних сигарет з точки зору канцерогенності.

Комментарии закрыты.