21 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Пігулка-термометр виявляє ознаки інфекції раніше лікарів

Вчені розробили мікроскопічний термометр. Він має форму таблетки, яку потрібно ковтати, розповідає The Daily Mail. Дана розробка дозволить ефективніше відслідковувати стан пацієнтів. Система e-Celsius – це бездротовий пристрій, який попереджає, якщо температура тіла занадто підвищується або надмірно знижується.

Це справжній порятунок для людей з високим ризиком інфекцій внаслідок ослабленого імунітету. До них відносяться люди похилого віку, особи, які перенесли тривалі операції на зразок пересадки органів, особи, що знаходяться в інтенсивній терапії і мають інфекційні захворювання. Також термометр дає можливість стежити за побічними ефектами хіміотерапії. Всі ці випадки відносяться до підвищення температури тіла.

Але небезпечна і гіпотермія, коли температура тіла падає нижче 35 градусів. За коливаннями температури за допомогою пристрою можна спостерігати і в лікарні, і вдома. Воно відсилає інформацію про температуру тіла кожні 30 секунд на портативний комп’ютер. Пігулка вимірює температуру від 25 до 45 градусів Цельсія. Пристрій програмується в залежності від необхідності (задається «тривожний поріг»). Через 1-3 дні таблетка залишає тіло природним шляхом, проходячи по всьому шлунково-кишковому тракту. Що важливо, вимірювання таблетки набагато точніше, ніж у звичайних термометрів.

Комментарии закрыты.