25 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Пити з пляшки може бути небезпечно для здоров’я

Багато людей люблять пити з пляшки. Це просто і зручно, але в той же час може бути небезпечно для людського здоров’я. Чим питво з пляшки загрожує людям, розповіли зарубіжні експерти.

В рамках дослідження вчені провели ряд важливих експериментів. В результаті їм вдалося з’ясувати, що вода на планеті може бути забруднена часточками мікропластика. Це свідчить про те, що, вживаючи воду, люди одночасно п’ють пластик. Адже частинки цього матеріалу не можуть розкладатися при кип’ятінні, тим самим вони просто отруюють організм.

За словами експертів, після утилізації пластик все одно потрапляє в світові води. Виходячи з цього, будь-які предмети – синтетика, ворс, предмети кухонного начиння – здатні виявитися в каналізації.

Вчені запевняють, що забруднену воду неможливо очистити повністю, а кип’ятінням справа обмежитися не може. Якщо раніше така тенденція була характерна тільки для західних країн, то зараз вона поширюється по всій планеті.

Таким чином, автори дослідження вважають, що потрібно менше користуватися не тільки пластиковими пляшками, а й будь-який інший посудом, виконаної з пластика. Це дозволить зберегти своє здоров’я.

Комментарии закрыты.