23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Поганий догляд в лікарнях призводить до загибелі пацієнтів

Дослідження за даними з різних країн показало, що нестача персоналу значно знижує результати лікування в медустановах.

Недостатнє забезпечення персоналом по догляду в лікарнях підвищує ризик важких ускладнень у хворих. Цей цілком раціональний підсумок отримав наукове підтвердження в дослідженні, проведеному вченими з Вищої школи Ганновера (Німеччина). Відповідну доповідь представив «Конгресі по догляду 2018» в Берліні Міхаель Зимон.

У Німеччині не зменшується потреба в догляді за хворими. Число таких пацієнтів збільшується, а тривалість перебування в стаціонарі зменшується. Збільшується інтенсивність лікування, що призводить до зростання навантаження на персонал по догляду. За даними М. Зімона, зараз в Німеччині відзначається дефіцит понад 100 тис. повних ставок таких працівників.

Вчений пропонує ввести мінімально допустиму норму забезпеченості лікарень персоналом, що має значно поліпшити становище працівників. Також необхідно розширювати можливості навчання персоналу в самих медустановах. Поки в цьому відношенні робиться мало: з 1992 р по 2016 р число місць виробничого навчання знизилося з 87 тис. до 79,7 тис.

Комментарии закрыты.