24 Апрель 2018 - Новини    Комментарии отключены

Поради щодо вибору та використання крему для автозасмаги

Коли не вистачає часу для походу в солярій, а вже тим більше немає можливості відправитися у відпустку або просто позасмагати біля басейну, постає питання про швидке експрес-засмагу. В цьому випадку дівчата звертаються до всіляких засобів, що надає шкірі золотистий блиск вже через кілька годин. Привабливе рішення. Але як правильно вибрати якісне засіб, щоб не потрапити в халепу? Ми вирішили розібратися в цьому в цій статті.

Варто знати, що багатьом любителькам краси протипоказані ультрафіолетові промені, та й багатьом іншим дівчатам не рекомендовані часті і тривалі процедури. Це не тільки шкодить шкірі і здоров’ю, а й просуває процес старіння всього організму. Автозагар не приносять ніякої шкоди. Але при неправильному використанні є ризик виглядати непривабливо.

Поради з нанесення автозасмаги

1. Читайте інструкцію і склад. Є чимало коштів, які мають в своєму складі натуральні речовини, на них і потрібно акцентувати увагу. Дігідроксіацетон або по-іншому DHA є в складі натуральних засобів, тому що виготовлений з цукрового очерету і природним чином контактує з клітинами шкіри, утворюючи відтінок засмаги. Також варто звертати увагу і на відсоток цього інгредієнта – він не повинен перевищувати 14%. Важливо також пам’ятати про те, що автозагар не завдається на проблемні або пошкоджені ділянки шкіри. На подібний засіб алергія може бути у кожної людини. Перевірити це можна протягом двох днів. Для цього рекомендується нанести засіб на невелику ділянку шкіри і почекати, якщо реакції немає, то цей крем вам підходить.

2. Автозагар продається в різних формах: молочко, гель, серветки, креми та спреї. Варто зауважити, що найбільш м’яким засобом є молочко. Воно рекомендовано для тих, хто хоче скористатися автозагаром вперше. У ньому більше зволожуючих шкіру речовин, які допомагають уникати липкості і роздратування. Але для жирного типу шкіри рекомендується вибирати спреї або муси. Серветки підходять скоріше для підтримки рівної засмаги. Для його нанесення вони непридатні, крім того, за допомогою них складно контролювати кількість наноситься кошти.

3. Дуже важливо підготувати шкіру, перед тим, як наносити крем. Поверхня шкіри повинна бути не тільки чистою, а й відлущеної спеціальними пілінговими засобами. Інакше є ризик отримати нерівний загар. Після душу або ванни, можна нанести зволожуючий крем, підготувати шкіру, а потім вже наносити відтінку крем.

4. Рекомендується також не ігнорувати інструкцію по правильному нанесення автозасмаги. Здійснювати процедуру найкраще в рукавичках, адже потім на пальцях і руках може залишитися багато плям, від яких важко буде позбутися. Наносити крем потрібно легкими круговими рухами, рівномірно, від п’ят і вище.

І не забувайте, що кожному типу і кольору шкіри – свій автозагар. Для смаглявих дівчат підійде автозагар з позначкою «dark». А ось дівчатам зі світлою шкірою він не підійде – їм краще вибирати засоби з позначкою «light».

Комментарии закрыты.