27 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Повертається вага після дієти? Вчені знайшли метод боротьби з цією проблемою

Для багатьох чоловіків і жінок актуальна проблема повернення втраченої ваги після дієти і схуднення. Щоб позбутися від цього ефекту, вчені придумали новий спосіб. Детальніше про нього розповімо в статті.

Дослідженням в даній області займалися наукові співробітники зі Сполучених Штатів Америки, що працюють в клініці Майо. За словами генетиків, допомогти запобігти поверненню ваги після схуднення допоможе введення в людський організм одного вірусу. Він вважається абсолютно нешкідливим для людини. Однак поки випробування були проведені тільки на мишах.

Генетики постаралися контролювати набір ваги у лабораторних гризунів, при цьому регулюючи рівень греліну в їх крові. Так званий «гормон голоду» сигналізує головному мозку, що організму потрібна їжа. Зі збільшенням його концентрації почуття голоду стане тільки сильнішим. Вчені вирішили впливати на гормон, вводячи мишам аденоасоційований вірус.

В ході експерименту мишей годували жирною їжею, а потім посадили на низькокалорійну дієту. Одночасно з цим частина мишей отримувала ін’єкцію вірусу. З його допомогою можна збільшити кількість певних ферментів, що знижують активність греліну або прискорюють процес метаболізму.

В результаті за три тижні вага мишей помітно знизилася. Тоді їх стали годувати жирною їжею. Гризуни, в крові яких був той самий вірус, набрали меншу частку початкової маси, ніж їх неінфіковані родичі. При цьому миші з вірусом споживали не тільки менше калорій, але і менше цукру.

Комментарии закрыты.