5 Апрель 2018 - Новини    Комментарии отключены

Правильне харчування в літньому віці важливіше ліків

Експерт наголосив на важливості дотримання спеціального раціону для людей старше 70 років.

Разом зі збільшенням віку зростає число лікарських препаратів, які літні люди приймають для підтримки життя в своєму старезному тілі. Однак багато хто забуває, що знаходження в літньому віці передбачає абсолютно особливий підхід до раціону харчування – повідомляє преса. Професор Юрген Бауер з лікарні в Гайдельберзі (Німеччина) звернув увагу на необхідність дотримуватися цього підходу.

За словами фахівця, людям старше 70 років необхідно стежити за стабільністю ваги. Швидка втрата м’язової маси загрожує саркопенія – дистрофічних зміною мускулатури, що призводить до втрати фізичної сили. Через це підвищується ризик падінь і переломів у людей похилого віку. При цьому втрачену м’язову масу в літньому віці відновити набагато складніше.

Для запобігання старезності старикам необхідно забезпечити щоденне споживання білка в кількості 1-1,2 г на кг маси тіла. Якщо ж сталася значна втрата ваги, необхідно збільшити цю норму до 1,4 м Важливо, щоб в якості джерела білка в раціоні було представлено м’ясо. Також необхідно вживати молочні продукти з високим вмістом лейцину. При необхідності в хід йдуть і рослинні білки.

Комментарии закрыты.