13 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Премії підвищують у працівників рівень стресу, показало дослідження

Вчені з Університету Східної Англії попереджають: ймовірно, подібні виплати впливають на співробітників не позитивно, а негативно. Так, бажаючи отримати премію за продуктивність, людина може почати працювати занадто завзято. Це, в свою чергу, викличе стрес і підірве її здоров’я, повідомляє The Hindustan Times.

Дослідники проаналізували дані 1293 керівників і 13657 співробітників компаній. Вони хотіли з’ясувати, чи залежала ступінь задоволеності співробітників роботою, прихильність компанії і довіра до керівництва від виплат, пов’язаних з продуктивністю працівника, прибутком компанії або спільним володінням акціями. Фахівці виявили: виплати, пов’язані з продуктивністю, позитивно впливали на всі три параметри. Але вони також змушували працівників старанно трудиться, що могло призвести до проблем зі здоров’ям.

Виплати, пов’язані з прибутком, підвищували ступінь задоволеності роботою, прихильності компанії і рівень довіри до керівництва, тільки якщо їх отримували всі працівники. Якщо ж такі виплати отримувала лише невелика група співробітників, спостерігався зворотний ефект. Виплати, пов’язані зі спільним володінням акціями, знижували ступінь задоволеності роботою. На два інших параметра вони не впливали.

Комментарии закрыты.