28 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Психологи розповіли, що потрібно робити після сварки

За словами вчених з Університету Ексетера, не варто намагатися забути про конфлікт, що стався. Замість цього слід відтворити всі його деталі в розумі. Це дозволить запобігти виникненню почуття невпевненості в собі і навіть розвиток депресії. Роздуми про контекст сварки, її причини та альтернативні способи вирішення конфлікту допоможуть зрозуміти, як уникнути посилювання ситуації, пише iNews.

Здається, що з-за подібних думок людина може відчути себе нікчемним і впасти в депресію. Але серія експериментів показала: коли люди прокручували емоційний сценарій у себе в голові з акцентом на сенсорні деталі, згадуючи, що сталося, як і де, вони починали реагувати конструктивніше і переставали засмучуватися з приводу сталася сварки і конфліктів, які могли виникнути в майбутньому. Застосування даної техніки сприяло поліпшенню психологічного стану людей.

А фахівці з Університету Ватерлоо і Єльського університету кажуть, що в разі конфлікту з партнером не варто вихлюпувати всі свої негативні емоції і потім шкодувати про це. Краще сісти і подумати про майбутнє зі своїм коханим. Дослідження показало, що учасники, які думали про майбутнє, говорили про відносини в більш позитивному ключі. Крім того, вони були готові пробачити партнера і бачили позитивні сторони конфлікту.

Комментарии закрыты.