9 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Розроблено унікальний біоматеріал для лікування захворювань мозк

Фахівці кинули виклик біоінженерії, вперше показавши на практиці з’єднання самозбирається бета-амінокислот з різними видами органічних молекул. В результаті вдалося домогтися можливості створення унікального біоматеріалу, здатного підтримувати освіту і зростання нервових клітин, який можна використовувати в боротьбі з різними захворюваннями мозку.

Амінокислоти відносяться до різновидів груп атомів вуглецю, що складається з кислот і скупчень амінів. Цей різновид хімічних сполук володіє унікальними властивостями, що проявляються в залежності від способу її застосування. Завдяки одному атому вуглецю, найчастіше зустрічається в амінокислотах природного походження (альфа-амінокислотах), різні компоненти молекули триматися разом.

У молекулах синтетичного типу – бета-амінокислотах є додатковий атом вуглецю. Він оберігає їх від ферментів, що руйнують в організмі пептиди, завдяки чому хімічна сполука стає придатним для створення високоякісних і не схильних до деформації біоматеріалів.

Нове дослідження експертів, як стало відомо журналістам, в області біоінженерії показало можливість приєднання збираються самостійно бета-амінокислот з різними органічними частинками. Ці пептиди стали основою для розробки унікального компонента, придатного для застосування в біомедицині. Його можна використовувати для створення різноманітних видів біоматеріалу, здатного вилікувати пацієнтів, які пережили інсульт або страждають посттравматичним синдромом, пов’язаним з пошкодженням мозку.

Комментарии закрыты.