8 Февраль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Середземноморська дієта запобігає синдрому гіперактивності

Синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ) рідше зустрічається серед дітей, які дотримуються Середземноморської дієти. До такого висновку прийшли вчені з Університету Барселони. У їх дослідженні взяли участь 120 дітей та підлітків у віці від 6 до 16 років. 60 добровольців страждали від СДУГ, 60 – ні. Учасники відповіли на питання про свій раціон харчування, пише Psych Central.

Дослідження показало: добровольці, чий раціон найменше нагадував Середземноморську дієту, частіше мали діагноз «СДУГ» в порівнянні з тими, чий раціон був найбільше схожий на цю дієту. Крім того, від СДУГ часто страждали діти, які вживали багато цукерок, солодких напоїв та мало жирної риби.

Середземноморська дієта передбачає вживання великої кількості овочів, фруктів, горіхів, бобів, злаків, оливкового масла, помірне споживання риби, вина, молочних продуктів і обмежене споживання м’яса. Фахівці поки не впевнені в існуванні причинно-наслідкового зв’язку. Однак дослідники сподіваються, що їх висновки допоможуть дітям з СДУГ.

Комментарии закрыты.