14 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Сон після обіду – древній біологічний механізм виживання

Дослідники із Флоридського відділення НДІ Скріппса у співпраці з колегами із Флоридського Атлантичного університету і Державного Університету Боулінг Гріна, оголосили, що знайшли причину виникнення нездоланного потягу до сну після ситного обіду. Як стверджують вчені, стан прострації після переїдання, які називається «харчова кома» – це фізичний стан, обумовлений електричною активністю мозку, проте до цих пір вчені не в змозі були пояснити, чому люди засипають відразу після ситної їжі.У своїх експериментах на плодових мухах-дрозофілах вчені записували активність польоту комах до і після годування. В результаті було виявлено, що після прийому їжі мухи на короткий період падали в сон, а потім знову приходили до нормального активного дня. Ця реакція варіювалася залежно від дози їжі – додатковий «обід» збільшував тривалість сонного періоду. Причому, сон, в основному, провокувала наявність в їжі білка і солі, тоді як цукор не чинив ніякого ефекту.

«Впадіння в сплячку після їжі характерно практично для всіх тварин а значить, вироблено мільйони років назад і має мати конкретне біологічне значення», – пояснив керівник дослідження, доцент НДІ Скріппса Вільям Джа, – Втім, деякі дані свідчать про те, що «харчова кома »забезпечує максимальне засвоєння в кишечнику білків і солі – двох поживних речовин, запаси яких в природі вкрай обмежені».

Зчитуючи біоритми мух, вчені з’ясували, що біоритми, що виникають у мозку при прийомі великої кількості їжі, аналогічні біоритмам, що виникають під час певних стадій сну, тобто бажання поспати після їжі-це не примха, а конкретний біологічний стан, в який «провалюється» мозок незалежно від бажання людини. І тому залишається або боротися зі сном, або все ж подрімати після обіду – адже з біоритмом не посперечаєшся.

Комментарии закрыты.