28 Август 2018 - Новини    Комментарии отключены

Спекотне літо викликало неймовірний спалах сифілісу

Занадто жарку погоду звинувачують в рекордній кількості хворих на сифіліс в Південному Уельсі. Кількість жертв цієї інфекції тут виросло на 500%.

Літня спека є винуватицею різкого спалаху захворюваності на сифіліс в Південному Уельсі. Місцеві органи охорони здоров’я зафіксували, що кількість хворих зросла на 500%. На думку експертів, тепла погода спонукає людей бути більш сексуально активними. Медики закликають громадян практикувати безпечний секс, і особливо в Уельсі, де зазначається таке потужне поширення сифілісу. Нагадаємо, що сифіліс відноситься до числа захворювань, що передаються статевим шляхом, зазвичай він добре лікується антибіотиками.

Однак якщо ця хвороба залишається нелеченной, то вона може поширюватися на мозок і інші частини тіла, викликаючи серйозні хронічні і тривалі проблеми. Лікарі запевняють, що популярність додатків для знайомств призводить до більшого поширення сифілісу та інших венеричних захворювань, а також ЗПСШ. Саме тому всім людям, які практикували небезпечний секс, рекомендується відвідати клініки і пройти через обстеження. До симптомів сифілісу відносять невеликі безболісні виразки або рубці, червону висип і нарости шкіри або білі цятки в порожнині рота. Він також викликає втому, головні болі, болі в суглобах і набряки мигдалин.

Вторинні симптоми розвиваються через кілька тижнів після появи первинних. Іноді вони схожі на грип, оскільки сифіліс супроводжується головними болями, втомою і підвищеної температури. У деяких випадках спостерігається випадання волосся. Протягом 6 тижнів симптоми зникають, але людина інфікує інших, навіть якщо взагалі не проявляє ніяких симптомів. Це так званий латентний сифіліс.

Комментарии закрыты.