27 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Студенти старших курсів особливо схильні до депресії

Кожен шостий учень страждає від психічного захворювання.

Страхова медична каса Barmer GEK у співпраці з aQua-Institut (Геттінген) досліджувала статистику звернень населення Німеччини за медичними послугами. Аналіз даних показав, що в учнів разом зі збільшенням віку відзначається зростання випадків депресії, яка у віці 27 років починає перевищувати рівень людей, які не займаються навчанням.

В останні роки відзначається зростання числа депресій, тривожних порушень і панічних атак серед молодих людей. У період з 2005 по 2016 рр. психічних діагнозів у віці від 18 до 25 років стало на 38% більше. В даний час студентів не можна віднести до здорової групі населення, серед них кожен шостий (17%) отримує діагноз психічного захворювання. У Німеччині це відповідає загальній чисельності 470 тис. Чоловік. В майбутньому поліпшень експерти не передбачають, ситуація тільки погіршуватиметься.

Згідно з медичним звітом, в 18 років вперше захворюють депресією 1,4% учнів. У цьому віці не отримують вищої освіти схильні до депресії більше: 3,9%. У німецьких університетах відсутній нормативний термін навчання, половина студентів продовжують навчатися на першому курсі. Через 10 років серед не перебуваючої на навчанні частки отримують діагноз «депресія» в перший раз становить 2,7%, тоді як в учнів цей показник вже досягає 3,9%.

За період з 2005 по 2016 року в Німеччині також помітно збільшилася кількість антидепресантів, які лікарі призначають молодим людям – на цілих 60%. З 7 млн молодих дорослих не менше 241 тис. осіб отримали в 2016 р рецепт на антидепресант.

Комментарии закрыты.