13 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Створений самий реалістичний і доступний за вартістю протез руки

Італійські вчені створили найбільш легку за вагою, доступну за вартістю і саму просунуту механічну руку-протез. Очікується, що вона візьме ринок штучних кінцівок штурмом вже в наступному році.

Перед нами сама просунута роботичних протезування рука з коли-небудь створюваних наукою. Причому її дизайн спеціально розроблений так, щоб максимально знизити вартість і зробити протез доступним для значної кількості інвалідів. Цю руку створили італійські дослідники, в ній є тільки один мотор, який контролює всі п’ять пальців. В результаті, рука є легшою, дешевою і більш здатною адаптуватися під будь-які форми об’єктів, які власник протеза захоче взяти.

Вага руки відповідає приблизно вазі справжньою кінцівки людини, вона використовує сенсори, що реагують на електричні сигнали з мозку, що відправляються м’язам. Технологія значно простіше, ніж інші міоелектріческой протези. Її простота дозволить опустити вартість девайса на 30%, в порівнянні з іншими моделями, які присутні на ринку. Очікується, що ціна протеза складе близько 10 000 євро.

Дослідники підкреслюють, що на ринок штучних кінцівок ще ніколи не виходили настільки реалістичні, зручні, комфортні і доступні протези. Новий гаджет можна віднести до категорії недорогих, оскільки вчені знизили до мінімуму механічну складність протеза для того, щоб одночасно зменшити його вартість і підвищити ефективність. Вони дуже розраховують на те, що інваліди пристосуються до протезу, і з ним буде менше труднощів, ніж з багатьма міоелектріческой руками, які користувачі часто вважають занадто важкими за вагою.

Комментарии закрыты.