10 Апрель 2018 - Новини    Комментарии отключены

Створено хай-тек апарат для проведення евтаназії

Вчені провели перші випробування в режимі віртуальної реальності нового апарату для проведення евтаназії. Це викликало бурю обурення серед значної кількості людей.

Виготовлений за допомогою 3D-принтера апарат для проведення евтаназії розрахований на безболісну відправку пацієнтів на той світ. Його вперше збираються випробувати публічно. Пристрій під назвою Sarco – дітище 70-річного австралійця Філіпа Нітшке, відомого на прізвисько Доктор Смерть. Чоловік є давнім і послідовним прихильником легалізації евтаназії. У найближчу суботу апарат представлять на похоронному ярмарку в Амстердамі, і його відвідувачі зможуть особисто подивитися на те, як здійснюється процедура евтаназії всередині Sarco за допомогою шолома віртуальної реальності. Однак ці плани вже зустріли різку відповідь з боку різного роду релігійних і громадських груп, які наполягають на тому, що просування подібних пристроїв робить самогубства гламурними.

Принцип роботи Sarco полягає у загибелі пацієнтів за рахунок гіпоксії або плавного зниження рівня кисню. При цьому люди, які захочуть скористатися цим пристроєм для самогубства, повинні пройти через онлайн-тест, який підтверджує їх психічне здоров’я, а також готовність піти з життя з власної волі. Далі вони отримають спеціальний цифровий код, дійсний протягом 24 годин. Ввівши код в машині, вони зможуть натиснути кнопку. Після цього Sarco заповниться азотом, через що людина втратить свідомість через одну хвилину і помре через 5 хвилин.

Кожному клієнту також надаються окуляри віртуальної реальності, за допомогою яких в останні миті життя він може милуватися різними красою природи на кшталт гірських вершин Альп. У міру розвитку гіпоксії екран очок буде поступово темніти. Відзначимо, що ще в 1995 році в Австралії прийняли закон, який дозволяє лікарям закінчувати життя термінальних пацієнтів на їх прохання. Правда, в 1997 році закон був скасований.

Комментарии закрыты.