5 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Суперечливий експеримент: учені спробують вилікувати алкоголізм наркотиками

Британські вчені з Королівського коледжу Лондона готуються провести перше в світі клінічне випробування МДМА (активний інгредієнт екстазі) як засіб лікування алкогольної залежності, передає The Huffington Post. Випробування пройде в Брістолі. Дозвіл регулюючих органів вже отримано. У тестах візьмуть участь 20 осіб з важкою алкогольною залежністю. Попередні спроби позбавити від залежності провалилися. Цього разу, на них чекають психотерапевтичні сесії на тлі прийому майже на 100% чистого МДМА.

Дане з’єднання – емпатоген, тобто воно ініціює почуття любові, соціальної прихильності і емпатії. Дослідники припускають, що цей ефект може допомогти людям з алкогольною залежністю отримати більше плюсів від сеансів психотерапії і встановити тісний контакт з психотерапевтом. А довірчі відносини між фахівцем і пацієнтом дозволять докопатися до справжніх причин появи алкогольної залежності.

До слова сказати, вчені не вперше намагаються використовувати наркотичне з’єднання для лікування психічних розладів. Наприклад, в 2010 році з’єднання тестували на людях з посттравматичним стресовим розладом. За запевненням дослідників, симптоми розладу пропадали через два терапевтичні сесії (до сесії добровольцям під строгим контролем давали з’єднання). В теорії речовина можливо випробувати і на аутистів з соціальної тривожністю.

Комментарии закрыты.