3 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Темний шоколад корисний для мозку людей, які страждають від безсоння

Співробітники Університету Л’Акуїлу виявили, що щоденне вживання шоколаду запобігає негативним наслідкам браку сну. Фахівці з’ясували: шоколад рятував жінок від наслідків втоми, що виникла через безсонної ночі. За словами вчених, секрет в флавоноїдах – антиоксидантах, що містяться в темному шоколаді, пише Deccan Chronicle.

Вчені сподіваються, що їх відкриття допоможе позмінним працівникам і людям, що страждають від безсоння. Найбільш виражений позитивний ефект від вживання шоколаду відзначався серед літніх людей з помірними когнітивними порушеннями. Завдяки флавоноїдам у літніх добровольців покращилися увагу, робоча пам’ять, підвищилися швидкість обробки інформації і швидкість мови.

До речі, раніше дослідники з Каліфорнійського університету провели дослідження на старіючих мишах. Піддослідні тварини протягом двох тижнів отримували флавоноїди епікатехін. Дослідження показало, що епікатехін знижував у гризунів рівні окисного стресу і запалення нервової тканини. Також завдяки з’єднанню у мишей поліпшувалася пам’ять. А ще епікатехін рятував гризунів від тривоги.

Комментарии закрыты.