13 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Треба їсти жири, а не вуглеводи

Протягом десятиліть нам говорили, що поїдання жирної їжі буде забивати наші артерії і відправить нас в могилу, але поточне дослідження, опубліковане в провідному медичному журналі, спростовує цю теорію.

Насправді, жири можуть бути корисними для нас. Дані дослідження свідчать про те, що наявність молочних продуктів у нашому раціоні може захистити нас від серцево-судинних захворювань, раку та діабету 2 типу.

Дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, виявило, що чоловіки середнього віку з надмірною вагою, які їли їжу з насиченими жирами, які в основному містяться в молочних, м’ясних і тропічних маслах, і низьким рівнем вуглеводів, схудли.

До того ж було знижено кров’яний тиск і рівень глюкози. Рафіновані вуглеводи перетворюються в цукор в нашому організмі, викликаючи сплеск інсуліну, що призводить до накопичення жиру в клітинах, кажуть експерти.

Професор Шериф Султан, фахівець з кардіології з університету Ірландії, сказав Sunday Express: «Нам необхідно терміново скасувати поточні дієтичні рекомендації».

«Люди не повинні їсти їжу з високим вмістом вуглеводів, як радили все останнє десятиліття».

«Замість того, наш раціон повинен бути в значній мірі заснований на їжі з високим вмістом жирів. Це дозволить запобігти зростанню епідемії цукрового діабету 2 типу», – зазначив він.

Коріння епідемії ожиріння лежать в дієтах з високим вмістом вуглеводів і цукрів, сказав професор Султан.

Комментарии закрыты.