20 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Турист з Британії помер в лікарні Єгипту через брак грошей на лікування

Британський турист помер в лікарні популярного серед росіян єгипетського курорту Хургада через те, що йому не вистачило грошей на лікування. Лікарі відключили пацієнта від апаратів штучної життєдіяльності, і той помер через відмову нирок.

Британський турист Едріан Кінг, судячи з усього, зробив фатальну помилку при купівлі медичної страховки до своєї туристичною путівкою, якої він скористався для поїздки на єгипетський курорт Хургада. Під час прогулянки по місцевій пустелі 39-річний чоловік відчув себе погано, і був госпіталізований. У Єгипті він перебував зі своєю подругою, і різке погіршення здоров’я у Едріана виникло під час поїздки по пустелі на верблюдах. У лікарні лікарі діагностували у нього відмову нирок, і тут же з’ясувалося, що у чоловіка немає нормальної медичної страховки, а за лікування необхідно платити.

Едріан впав у кому, він був підключений до апаратів штучної життєдіяльності, а терміново прилетівшому з Англії батькові запропонували перерахувати на рахунок однієї з єгипетських лікарень 7 000 фунтів. Таких грошей у рідних пацієнта не знайшлося, і лікарі відключили Кінга від всіх апаратів, після чого він майже відразу помер. Зараз рідні померлого британського туриста з обуренням розповідають, що страховка у Едріана була, але з якихось причин вона була визнана непридатною. При цьому батько померлого заявив, що рівно 50 разів спілкувався з представниками британського консульства, але вони так і не прийшли на допомогу його синові.

Подальше розслідування показало, що при отриманні страховки Едріан Кінг приховав від страхової компанії інформацію про те, що два роки тому він був госпіталізований з перитонітом – бактеріальною інфекцією шлунка. Через це страховку анулювали. Батько Едріана розповів про свій жах, коли до нього прийшов єгипетський лікар і заявив: «Або ви платите гроші, або я відключаю апарати». Папа пацієнта попросив почекати, поки він знайде необхідну суму, але лікар не побажав цього робити, він зайшов в палату до пацієнта і почав відключення обладнання.

Комментарии закрыты.