19 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

У дитячому харчуванні ховається підвищений цукор

У дитячих сніданках у вигляді пластівців міститься занадто багато цукру, що показали перевірки, здійснені фахівцями в Європі. При цьому інформації про зміст цукру на упаковці немає.

Глава Роскачества Максим Протасов повідомив в інтерв’ю «Российской газете» про те в дитячих сніданках з пластівців від деяких виробників вміст цукру наближається до рівня 200 грамів. При цьому фірми, що випускають таку продукцію, акцентують увагу на змісті в ньому різних корисних мікроелементів. За словами російського експерта, навіть при цьому подібний сніданок навряд чи можна вважати корисним для здоров’я.

«Можливо, дитині корисно з’їсти сніданок, в якому багато корисних речовин, злаків, але зовсім не корисно вжити разом з ними склянку цукру», – зазначив Михайло Протасов.

Також керівник Роскачества повідомив, що в Росії зараз веде активну роботу для того, щоб продукти для дітей були більш здоровими. Наприклад, для продуктів, які претендують на отримання державного Знака якості, вводяться додаткові вимоги щодо змісту кількості жирів, вуглеводів, солі, цукру, а також штучних добавок.

Крім того, в картках товарів, які тестуються Роскачеством, з’являться додаткові відомості про кількість солі і цукру в продукті. Дана інформація також буде доступна на сайті відомства.

Комментарии закрыты.