13 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

У Німеччині застосований новий метод лікування раку простати

Незвичайний метод операції дозволяє зберегти функцію передміхурової залози.

Карцинома простати – найпоширеніше ракове захворювання у чоловіків. Зазвичай хвороба розвивається дуже повільно, тому у пацієнтів є вибір: погодитися на видалення органу або чекати, поки не настане смерть від будь-якої іншої хвороби. Урологи з Університетської лікарні Дрездена (Німеччини) запропонували новий підхід, який розширює можливості лікування – повідомляє преса.

Вперше в лікарні Дрездена була проведена мінімально інвазивна операція. Метод концентрується на ділянці, порушеному злоякісним процесом. При цьому застосовується препарат паделіпорфін (тукад), який реагує на опромінення. В ході операції в пухлину вводяться лазерні волокна. З їх допомогою активується препарат тукад який призводить до місцевого пошкодження кровоносних судин і локальному некрозу ракової тканини.

В результаті такої операції функція передміхурової залози частково зберігається, а пацієнтів виписують з лікарні на третій день після операції. Даний метод терапії був вперше розроблений в 2016 р в ізраїльському Інституті ім. Вейцмана.

Комментарии закрыты.