9 Январь 2017 - Новини    Комментарии отключены

У Південній Кореї винайшли морозиво від похмілля

Південнокорейські вчені запропонували новий спосіб боротьби з похміллям, який, можливо, виявиться самим приємним з усіх існуючих. Вони створили морозиво Gyeondyo-bar. Десерт зі смаком грейпфрута вже надійшов у продаж.

Виробники морозива стверджують, що морозиво дійсно допомагає боротися з похміллям. У його склад входить сік говінні, також відомого як цукеркове дерево. Сік цукеркового дерева здавна використовується в корейській медицині саме для усунення неприємних симптомів, пов’язаних з вживанням великої кількості спиртного.

У 2012 році дослідники з’ясували, що введення ампелопсіна, діючої речовини, що міститься в рослинній екстракті цукеркового дерева, запобігало сп’яніння у щурів. Морозиво Gyeondyo-bar містить 0,7% екстракту говінні. Поки морозиво продається тільки в Південній Кореї і в інші країни не поставляється.

Дослідники все частіше звертаються до стародавніх рецептів. У стародавніх папірусах, знайдених понад сто років тому, їм вдалося виявити і ліки від похмілля. Невідомо, чи дійсно цей спосіб працював, але древні греки пропонували людині, що страждала від наслідків вживання алкоголю, носити на шиї вінок з листя лавра олександрійського.

Комментарии закрыты.