22 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

У США активізувався смертельний грибок, якому не страшні найпотужніші ліки

Згідно з офіційними даними, в Штатах (велика частина – в штаті Нью-Йорк) захворіли 53 людини, заразившись Candida auris, передає New Scientist. Також були виявлені 27 здорових носії інфекції. Грибок особливо небезпечний для людей з ослабленим імунітетом, недоношених дітей, діабетиків, ниркових пацієнтів на діалізі, пацієнтів, які перенесли трансплантацію органів або будь-яку інвазивну операцію.

На відміну від інших грибкових інфекцій, C. auris виявляється в кровотоці або рані і викликає підсумку відмову в роботі органів. Смертність становить 60%. Як правило, зараження відбувається в лікарні. Вперше грибок виявили в Японії в 2009 році. З того часу факти зараження виявляли в Канаді, Колумбії, Німеччини, Індії, Ізраїлі, Кенії, Кувейті, Норвегії, Пакистані, Іспанії, Південній Африці, Південній Кореї, Британії і Венесуелі. У Штати грибок проник в 2013-2016 роках. І зараз кількість випадків зараження потроїлася в порівнянні з початковими показниками.

Деякі штами грибка стійкі до всіх основних класів протигрибкових засобів. Притому, за останній час нових протигрибкових засобів створено не було. У людини і грибків багато схожих метаболічних шляхів. Значить, те, що вбиває грибок, токсично і для людини.

Комментарии закрыты.