30 Март 2019 - Новини    Комментарии отключены

Вчені довели, що помідори допомагають боротися з раком

Американські вчені виявили, що помідори та томатні продукти, багаті лікопін, – пігментом, який надає багатьом фруктам і овочам червонуватий відтінок, можуть захистити організм від розвитку раку легенів, печінки і товстої кишки.


У науковій статті, нещодавно опублікованій в журналі «Дослідження щодо профілактики раку», лабораторія Wang’s Nutrition and Cancer Biology вивчила профілактичний вплив томатів на це захворювання. Печінка молодих лабораторних мишей заражали канцерогеном, після чого їх годували нездоровою їжею з високим вмістом жирів. При цьому в їжу однієї групи додавали томатний порошок, в той час як інша група обходилася без томатної добавки.

Потім дослідники проаналізували, наскільки добре цей продукт захищав гризунів від запалення і раку. Для людини доза лікопіну еквівалентна дозі, що отримується тваринами по два – три помідори в день або порції томатного соусу.

«Ми вперше продемонстрували, що томатний порошок, багатий лікопіном, може ефективно зменшити захворювання печінки, запалення і навіть рак, розвитку яких сприяла дієта з високим вмістом жиру. Споживання томатного порошку збільшило різноманітність корисної мікробіоти кишечника і запобігло надмірне зростання деяких бактерій, пов’язаних з цими захворюваннями «, – сказав провідний автор дослідження Сян Дон Ван.

«Цікаво, що для профілактики раку печінки томатний порошок більш ефективний, ніж така ж доза чистого лікопіну», – додав він. За його словами, це може бути пов’язано з потенційно корисною дією інших поживних речовин на весь помідор, таких як вітамін Е, Вітамін С, фолат, мінерали, фенольні сполуки і харчові волокна.

Найбагатший джерело лікопіну – помідори. Також зустрічається в кавуні, папайї, грейпфруті, червоному перці, але концентрації їх, значно нижче. Крім того, томати допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань, діабету та остеопорозу.

Вчені також відзначають, в результаті багатьох попередніх досліджень було доведено, що лікопін є сильним антиоксидантом, протизапальну і протиракову засобом.
А для того щоб лікопін краще засвоювався, при його вживанні рекомендується додавати трохи жирів, наприклад, оливкової олії.

Комментарии закрыты.